התקנת מערכות גילוי אש ועשן

מחירים מיוחדים ינתנו למתקינים

מערכות גילוי וכיבוי אש

מחפשים מערכות גילוי אש ועשן וכן פתרון של התקנת מערכות גילוי אש? באש ולהבה אנו מספקים מכירה, התקנה ותחזוקה שנתית שוטפת בכל הנוגע על מערכות גילוי אש ועשן. אצלנו תמצאו מערכות גילוי אש ועשן מהמתקדמות ביותר בשוק. הנפקת אישורים לכיבוי אש ולחברות הביטוח.

תקן ישראלי 1220 חלק 11 וחלק 3

לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת מערכות גילוי אש ועשן, יש צורך לתאם פגישה בבית העסק, לתיאום צרו קשר 054-5559222

 

החוק מחייב גלאי עשן בכל מבנה, אך כדי להיות בטוח, כדאי לשדרג למערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות כפי שמציעה חברת אש ולהבה

הסטנדרטים של איכות הבנייה בישראל הולכים ונהיים נוקשים יותר. בכל בית חובה להציב ממ"ד, יציקות בטון ושלל אלמנטים שאנחנו כלל אינם מודעים אליהם ומטרתם למנוע אסון. אחד הדברים החשובים ביותר בכל בית הוא גלאי העשן. שריפה יכולה להתרחש בכל רגע ובגלל המון דברים. שקע תקול, תנור שנשכח, מכשיר חשמלי שהתלקח, כל אלו ועוד יכולים לגרום לאסון חסר תקדים.

למרות התקן, שדורש מכשירים בסיסיים, בכל בית כדאי להשקיע ולחבר מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות כדי להקדים תרופה למכה. המערכות מזהות את העשן, מתריעות ואף מפזרות מים וחומרים לדיכוי בערה כדי לנסות ולהשתלט על השריפה עוד לפני בוא הכבאים. ככל שהמערכות מתקדמות יותר, כך הסיכוי גדול שיגלו את השריפה לפני התופת הוא גדול יותר.

להציל חיים

יש לא מעט מערכות גילוי אש ועשן בשוק, אך רק המערכות המתקדמות ביותר, כפי שמשווקת חברת אש ולהבה, יוכלו באמת להציל חיים. החברה מספקת גם שירותי התקנה ותחזוקה אחת לשנה. המטרה היא ליצור מוצר שגם כאשר הוא רדום רוב הזמן, יוכל לבצע את העבודה בזמן אמת.

חברת אש ולהבה מספקת מגוון רחב של מוצרים במחירים שווים לכל נפש. כדי לקבל מערכת איכותית, ניתן לבצע חיפוש מהיר של מערכת גילוי אש מחיר בגוגל ולהגיע לשלל מוצרי החברה במהרה. אל תחסכו על חיי המשפחה שלכם? מנעו אסון עם מערכות גילוי וכיבוי אש לבית.

הצג

מערכת גילוי אש ועשן

מערכת גילוי אש ועשן עם התקנה ותחזוקה שנתית שוטפת, רק באש ולהבה.
$0.00