ציוד מים לכיבוי אש

מחפשים ציוד כיבוי אש במחירים אטרקטביים? כאן תוכלו למצוא מבחר של ציוד לכיבוי אש מסוגים שונים.

לרכישה מרוכזת של ציוד לכיבוי אש ינתן מחיר מיוחד, להזמנות, מחירים ומידע אנא צרו קשר בטלפון 054-5559222

אנשים שנמצאים ברגעי פאניקה, יעשו הכל כדי להציל את משפחתם או חבריהם לעבודה אך הם צריכים את הציוד הנכון. ציוד איכותי לכיבוי אש יכול להציל חיים!

רגעים של פאניקה ולחץ לעיתים מוציאים את הטוב ביותר מאנשים. תופתעו לגלות מה אדם מסוגל לעשות למען הסביבה בזמן רעידת אדמה, הצפות או שריפה בבית. עם שריפות במשרד, במסעדה, באולם אירועים או בכל בית עסק אפשר להתמודד רק בעזרת הציוד המתאים. זה מתחיל עם מערכת לגילוי עשן ואש, וממשיך עם ציוד כיבוי אש קל לתפעול ותושיה רבה.

המערכות המתקדמות עוזרות בהאטת האש והשתלטות עליה, אך רק ציוד כיבוי אש שכולל מטף וחומרים לדיכוי בערה יכולים לסייע בכיבוי האש, כל עוד היא לא יצאה משליטה לחלוטין.

כל הציוד לכיבוי אש במחירים הטובים ביותר

חברת אש ולהבה עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום משווקת ומתחזקת את המטפים, דואגת לתקינותם ונותנת את כל הכלים למלחמה באש שטרם יצאה משליטה. זכרו, גם אם הצלחתם להשתלט על האש בצורה מסוימת בעזרת ציוד לכיבוי אש וקצת תושיה, אין תחליף לקריאה למכבי אש, כדי שהאש לא תחזור ולמעשה, תיכבה לחלוטין.

בחברת אש ולהבה יש את כל הציוד הנדרש כדי להשתלט על האש והכל במחירים סופר תחרותיים: ספרינקלרים, ערכות כיבוי אש ביתיות, פטישון לשעת חירום, מטפי קצף ומטפי אבקה והלורון. הכנה נכונה והצטיידות בציוד הנכון יכול למנוע אסון. שריפה ביתית יכולה להיגרם ממגוון רחב של תקלות במכשירי חשמל, או אפילו טעויות אנוש. הסטטיסטיקה לא משקרת, כולם בסכנה. הקדימו את המאוחר והצטיידו בציוד כיבוי אש למניעת האסון הבא.